
Fiber laser LD Serija E — laserski stroj za rezanje pločevine
Model je priljubljen zaradi odličnega razmerja med kakovostjo izdelave, zanesljivostjo in nakupno ceno. Idealen je za podjetja, ki obdelujejo različne materiale in iščejo prilagodljiv stroj za vsakodnevno proizvodnjo.
Glavne značilnosti
- Izmenljiva nakladalna miza za pretočno obdelavo brez zaustavitev stroja
- Razpoložljive različne moči laserskega vira po izbiri stranke
- Standardna delovna dolžina do 6 m, večje mize na voljo po naročilu
- Prilagodljiva konfiguracija: izbira CNC krmilnika, blagovne znamke rezalne glave, mehanike in dimenzij
- CE certifikat — skladnost z evropskimi varnostnimi standardi
- Integracija z avtomatskimi sistemi za nakladanje in razkladanje (opcijsko)
Materiali in aplikacije
Serija E je primerna za rezanje:
- Konstrukcijskega in ogljikovega jekla
- Nerjavnega jekla (inox)
- Aluminija in aluminijastih zlitin
- Bakra in medenine
- Galvaniziranih in pocinkanih pločevin
Tipične panoge: kovinarstvo, gradbeništvo, avtomobilska industrija, proizvodnja strojev in opreme, izdelava ohišij, dekorativna kovinska dela.
Prilagoditev po meri
Vsak stroj iz Serije E lahko konfiguriramo glede na vaše specifične potrebe. Pri izbiri vam svetujemo glede:
- Optimalne moči laserskega vira glede na materiale in debeline, ki jih obdelujete
- Izbire rezalne glave (Precitec, Raytools ali druge priznane znamke)
- Dimenzij delovne mize glede na vaše tipične formate plošč
- Dodatne opreme: sistemov za odsesavanje, avtomatizacijskih rešitev, programske opreme CAD/CAM
Servis in podpora v Sloveniji
Kot uradni distributer LD LASER za Slovenijo zagotavljamo celovit servis, originalne rezervne dele in tehnično podporo na lokalni ravni — brez čakanja na tuje tehnike.
Pošljite povpraševanje za prilagojeno ponudbo Serije E — odgovorimo z natančno specifikacijo glede na vaše proizvodne potrebe.



